איך לצבוע את הבית לבד?

החלטתם לא להזמין בעל מקצוע, אלא לצבוע את הבית שלכם באופן עצמאי ולבד לגמרי? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לצבוע את הבית נכון ולהשיג תוצאות טובות.

דבר חשוב הנוגע לתחזוקה של הבית הוא צביעה. מעת לעת, כדאי לצבוע את הבית, וזה כולל את הריהוט בין השאר אך בעיקר את הקירות של הבית. שינוי או חידוש של הצבעים יכול לשמור על אווירה נעימה של הבית, ואם רוצים, בעזרת צבע אפשר גם לשנות לגמרי את המראה של הבית והאווירה שיש בו.

1


אם כן, כדי ליהנות מאיכות מגורים גבוהה, לעתים צבע זה כל מה שצריך. אבל מה קורה אם אתם לא יכולים לשלם לבעל מקצוע שיעשה את העבודה? איך תוכלו להשיג את התוצאה הרצויה? אם מעולם לא התנסיתם בצביעה, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם:

1. הכנה ראשונית- לפני שאתם מתחילים בעבודת הצביעה, עליכם להכין את השטח אותו אתם רוצים לצבוע. אם למשל מדובר ברהיט שעשוי עץ, עליכם לנקות אותו מלכלוך שנדבק עליו, ובעת הצורך גם לשייף אותו קלות כדי שהצבע ייתפס והכיסוי יהיה אחיד. אם מדובר בקירות, כדאי להוציא מסמרים שלא נחוצים, לסתום את החורים עם חומר גבס ולשייף את הגבס לאחר שהתייבש.

2. בחירת הצבעים- בחירת הצבעים היא בחירה שיש לה משקל רב על התוצאה הסופית של העבודה הקשה. חשוב שתבחרו צבעים שיתאימו לאווירה הרצויה בכל אחד מחדרי הבית.

3. אביזרים נחוצים- כדי שעבודת הצביעה תהיה לכם נוחה ותסתיים בהצלחה, דאגו להשיג את כל האביזרים שיכולים להקל עליכם ולספק תוצאות מדויקות יותר, למשל מברשות צביעה דקות למקומות בהם נדרשת דיוק גבוהה.

facebook

כתובת : ברנדס 23, רעננה       נייד :  052-4369369         פקס  : 07-37252545   דוא"ל  :  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

קבלן שיפוצים בתל אביבקבלן שיפוצים בשרון