עבודות אלומיניום - פרופיל בלגי ופרופיל קליל

עבודות אלומיניום יכולות, במקרים רבים, לשפר פלאים את מראה הבית, העסק או המסעדה. לכן ברור מדוע לא מעט אנשים רוצים להזמין עבודות אלומיניום שונות, בין אם הן כוללות את השימוש בפרופיל הבלגי ובין אם הן כוללות את השימוש בפרופיל קליל. אם אתם מחפשים אנשי מקצוע שיוכלו:

  • - לתת לכם ייעוץ בתחום
  • - להציע לכם שירותי התקנה
  • - לעשות לכם שיפוצים שקשורים בתחום האלומיניום

הרי שאנחנו המקום הנכון שחיפשתם. את חברת "שליו עיצובים" הקמנו כבר לפני שנים רבות ואצלנו תוכלו להיות בטוחים שאתם, והעיצוב של החלל שלכם, בידיים טובות. אנחנו מומחים בתחום הזה בין אם מדובר על עבודות אלומיניום לבית הפרטי ובין אם מדובר על משרדים או על מקומות ציבוריים שונים, אז למה שלא תתקשרו אלינו עוד היום?

הרבה מעבר לעבודות אלומיניום

חשבתם לרגע שאצלנו ב"שליו עיצובים" תוכלו לקבל רק שירות של עבודות אלומיניום שונות? אם כך, כדאי שתדעו שאתם טועים. אצלנו ניתן יהיה להזמין גם עבודות אחרות כמו: חשמל, התקנת צנרת, עיצוב גבס ועוד. לאורך השנים שבהן אנחנו פועלים יצא לנו לתת שירות מקצועי בתחומים השונים, בין היתר, למסעדות שונות, חנויות ועוד, כך שבוודאי גם אתם תצאו מרוצים מהשירות שלנו.

עבודה מקצועית ועמידה בלוחות זמנים

אנשי המקצוע שלנו יעשו הכול כדי לעמוד בלוחות הזמנים שעליהם נתחייב, וזו עוד סיבה טובה שבגללה אנחנו הכתובת הנכונה עבורכם. איתנו כל עבודות השיפוצים מסתיימות בזמן, אז למה שלא תצרו קשר עוד היום כדי להתחיל את עבודות השיפוצים הדרושות לכם?

facebook

כתובת : ברנדס 23, רעננה       נייד :  052-4369369         פקס  : 07-37252545   דוא"ל  :  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

קבלן שיפוצים בתל אביבקבלן שיפוצים בשרון