קבלן שיפוצים רשום

אם אתם עומדים בפני שיפוץ הבית או הדירה, אתם בודאי מלאי חששות ודאגות. הדבר הטוב ביותר כדי להקל על כל החששות שמתלוות לשיפוץ גדול זה לבחור באנשי מקצוע מיומנים ומוכרים, שיוכלו ללוות את הפרויקט ולהביא אותו לסיום בצורה הטובה ביותר עבורכם. שיפוצניק בעל ניסיון מקצועי עד הסוף הוא ללא ספק אחת הדמויות החשובות בכל פרויקט.

 קבלן שיפוצים רשום

בחירת קבלן שיפצים רשום

 

הבחירה הנכונה של קבלן שיפוצים היא הצעד הראשון לקראת הצלחת השיפוץ. חשוב מאד לבחור בעובד מנוסה ומקצועי שמאחוריו פרויקטים של שיפוץ שדומים לפרויקט שלכם. בנוסף, חשוב מאד לבחור קבלנים שעברו את ההכשרה המתאימה ויש להם את הרשיונות לעסוק בתחום. מומלץ מאד לקבל המלצות מחברים ובני משפחה שמכירים אחד כזה ולשמוע חוות דעת שונות. בנוסף, מומלץ לקבוע פגישת הכרות ולהתרשם מהבעל מקצוע.

 

בין אמינות ואמון

 

שני דברים חשובים בכל בחירת בעל מקצוע מתאים לפרויקט שיפוצים:  האמינות והאמון. חשוב לבחור שיפוצניק שיש לו מוניטין של אדם אמין ושאתם תוכלו ליצור איתו מערכת יחסים של אמון. כך לא תצטרכו לדאוג מעיכובים בפרויקט, מבעיות של כוח אדם ומעוד חוסר נעימויות שונות שמתלוות לפרויקט של שיפוץ, בייחוד אם מדובר בשיפוץ גדול.

 

אז מיהו קבלן שיפוצים רשום?

 

הוא בעצם מי שיש לו ניסיון של חמש שנים בפרויקטים של בנייה. הוא צריך להיות רשום בפנקס הקבלנים תחת רשימת קבלני השיפוצים. הפנקס הוא פורמט של משרד הבינוי והשיכון. לפני שאתם שוכרים לעבודה כל מנוסה, בידקו שהוא רשום בפנקס ויש לו תעודה המוכיחה זאת.

facebook

כתובת : ברנדס 23, רעננה       נייד :  052-4369369         פקס  : 07-37252545   דוא"ל  :  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

קבלן שיפוצים בתל אביבקבלן שיפוצים בשרון