קבלן ריצוף

קבלן ריצוףיש לכם מרצפות ישנות בבית שנמאס לכם להביט בהן? המרצפות הישנות פוגעות בעיצוב של הבית? קבלן ריצוף יכול לעזור לכם לעשות את השינוי הנדרש.

אחד הדברים שמשפיע במידה רבה על המראה של הבית והאווירה בו הוא המרצפות שעל הרצפה, אותם אריחים שמכסים את הקרקע. ההשפעה של המרצפות על הבית נעשית גם בהתאם לצבע שלהן וגם לגודל של כל מרצפת.

אם המרצפות שיש לכם בבית הן ישנות מאוד, הגיע הזמן לשנות אותן. בעזרת קבלן ריצוף תוכלו להשיג את השינוי המבוקש וכך לשפר את המראה של הבית שלכם והאווירה שיש בו. וכך, תוכלו ליהנות מאיכות מגורים הרבה יותר גבוהה. לא תאמינו איזה הבדל יכול להתרחש מריצוף חדש...

בחירת קבלן הריצוף

כדי שהעבודה שעומדת להתבצע לא תהיה לשווא, וכדי שהכסף שלכם ישיג לכם את התוצאה המבוקשת, חשוב קודם כל לבחור היטב את הקבלן. קבלן ריצוף מקצועי ומנוסה הוא האיש המתאים לעבודה. במקרה שלכם, כאשר הריצוף ישן מאוד, בהחלט צריך ידיים מיומנות במיוחד שיכולות לספק עבודה ברמת גימור גבוהה.

בחירת המרצפות

אחרי שמצאתם את הקבלן הטוב ביותר באזור שלכם, הגיע הזמן לבחור את המרצפות. בבחירת המרצפות עליכם להתייחס לחומר מהן המרצפות עשויות, הגודל שלהן והצבע שלהן. וכמובן, שימו לב גם למחיר.

הנחת המרצפות

שלב הנחת המרצפות יכול במקרים מסוימים להיעשות ללא הסרת המרצפות הקודמות, אך רק אם הרצפה ישרה והמרצפות שישנן במצב תקין.

לפני שהקבלן מדביק את המרצפות למקומן, עליכם להחליט באיזה אופן תרצו שיעשה זאת- האם להדביק את המרצפות בזווית של 180 מעלות עם הקיר, או שאולי לסובב את המרצפות כך שתהיינה כמו מעוינים?

facebook

כתובת : ברנדס 23, רעננה       נייד :  052-4369369         פקס  : 07-37252545   דוא"ל  :  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

קבלן שיפוצים בתל אביבקבלן שיפוצים בשרון